Genel

PMI Japonya’da Yeni IQOS ILUMA’yı Tanıttı

PMI Japonya’da Yeni IQOS ILUMA’yı Başlattı

Günümüzde pandeminin de etkisiyle sigara tüketimi ciddi düzeyde artmıştır. Başlarda corona virüse kapı aralaması dolayısıyla çoğu kişi sigarayı bırakmış olsa da, evde ve yalnız olmaktan, sosyal hayattan uzak kalmaktan sigara tekrardan yoğun şekilde içilmeye başladı. Sigaranın ciğerlere ve kalp sağlığına olan olumsuz etkileri malesef, pek çok kişiyi tekrardan sigarayı bırakmaya itti. Sigarayı bırakmanın en kolay ve en etkili yolu olan elektronik sigaralar, doğru ve düzenli kullanıldığı, klasik tütüne tekrar başlanmadığı takdirde ciddi etkiler sağlamaktadır. Günümüzün en etkili olduğu bilinen ve en yoğun ilgi gören IQOS ILUMA serisinde yeni bir hareketlenme oldu ve PMI Japonya yeni iqos iluma ’yı başlattı.

 

Sigaraya karşı en etkili iyi ve tatmin edici bir alternatif olan IQOS ILMUA, yenilikçi düzeniyle tütün ısıtma sistemini içeren bir üründür. Tütünsüz bir dünya hedefiyle yola çıkan marka, pek çok kişinin sigara sorununu ortadan kaldırmayı hedeflemektedir.

PMI CEO’su Jacek OLCZAK Ne Dedi?

Yaptığı konuşmada sigarasız bir yaşamın önemini vurgulayan Olczak şu sözleri sarf etti:

“Hedefimiz sigarasız bir dünyaya merhaba demek. Sigaraların yerine gelmesi gereken, sigara içmeye devam etmekten çok daha iyi bir çözüm olan dumansız alternatifleri hayatımıza sokma vakti. IQOS ısıtmalı tütün sistemimizin birkaç neslini piyasaya sürerek yeni hareketimizi başlattık. Geniş portföyümüzün bazı yerlerde yetersiz kaldığını gördük ve yeni teknolojilerden yararlanarak, tüketicilerden aldığımız olumsuz geri dönüşleri de değerlendirerek sürekli iyileştirilmiş, bilim destekli çözümler sunmak üzere genişletiyoruz. Sürekli yenilik olarak kurduğumuz sisteme sağladığımız bu bağlılık, dumansız bir gelecek sağlama hedefimizde önemli bir role sahiptir. IQOS ILUMA’nın piyasaya sürülmesi ile sigara içen yetişkinlerin daha iyi bir seçenekle, sigara tüketimini sonlandıracakları ön görülüyor. Ve bu bizim için büyük ve önemli bir adım.”

IQOS ILUMA PRIME ve IQOS ILUMA

PMI SEO’su yaptığı açıklamada, Japonya’ya iki farklı ürün seçeneği sunduğunu söyledi: IQOS ILUMA PRIME ve IQOS ILUMA. PMI’nun dumansız ürünlerinin geçen yıl yapılan açıklamada 6 pazarda bulunduğu bildirilmişti. Önümüzdeki üç yıldaki hedeflerinin 100 pazarda olmak olduğu ayrıca açıklandı. Her iki cihazın da kullanıcıların ihtiyaçlarına hitap ettiği bilinmektedir ve kullanıcılara istedikleri cihazı seçme şansı sunulabilmektedir. Tütünü yakmadan çekirdekten ısıtmayı amaçlayan bu sistemler, daha tutarlı bir deneyim imkanı sağlamaktadır. Cihazı temizlemeye gerek kalmamaktadır, çünkü tütün kalıntısı olmayacaktır.

IQOS ILUMA PRIME

Zarif, anodize aliminyum doku kaplamasıyla birlikte yeni tasarıma eklenmiştir. 4 farklı rengi mevcuttur. Kişilerin telefonlarına bağlayabilecekleri bir cihaz olması dolayısıyla, çevrimdışı kullanılabilen ve özelleştirilebilen çeşitli özelliklerinin olduğuna değinmek gerekir.

IQOS ILUMA

Geliştirilmiş bir çekme ve yapış yapış tat tutarlılığı ile gelişmiş bir tütün deneyimi sağlayan harika bir cihazdır, tasarım itibariyle bir önceki türlerine benzerlik göstermektedir. Beş rengi olan bu cihaz, çeşitli aksesuarlar ile özelleştirilebilir bir hal almaktadır.

PHILIP MORRIS INTERNATIONAL (PMI): Dumansız Bir Gelecek Sunuyor

Sigarayı tamamen bitirme hayali olan bu muhteşem şirket, sigara ürünlerini alternatifleri ile değiştirerek dumansız bir gelecek sunmayı hedefliyor. Kişilerin sigara alışkanlıklarını dumansız ve kendilerine zarar vermeyecek ürünlerle değiştirmelerini amaçlayan şirket, maddi açıdan da daha olumlu sonuçlar verecek gibi görünüyor. PMI, sigara içmeye devam etmekten çok daha iyi bir seçim olan ürünler üzerine bir gelecek planlaması sağlıyor. Ürün geliştirmede çok disiplinli ve yaratıcı davranmaya özen gösteriyor. Ürünlerinin yetişkinlerin tüketici tercihlerini ve katı yasal gerekliliklerini karşılamasını amaçlayan bir sistem inşa ediyor.

Sepette ürün yok.

Sohbet Et
Yardımamı ihtiyacın var?
Merhaba
Size nasıl yardım edebilirim?