[ux_banner bg=”3842″] [text_box width__sm=”60″ position_x=”50″ position_y=”50″] [/text_box] [/ux_banner] [page_header type=”onpage” text_color=”dark” title=”İQOS Sigara Tamir” bg_color=”rgb(255, 255, 255)” bg_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0)”] [ux_text font_size=”1.3″]

IQOS Cihazınız da herhangi bir arıza olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca cihazınız çalışmıyor ya da duman bölümünden duman çıkmıyor, veya ısıtıcısı çalışmıyor ise lütfen cihazınızı daha fazla zorlamadan bizimle iletişime geçerek bu konuda detaylı bilgi alınız.

IQOS cihazınızın tamir edilmesi için öncelikle üretici tarafından sağlanan talimatları izlemelisiniz. Ayrıca, cihazınızı yetkili bir servis merkezine götürerek tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. Servis merkezi cihazınızı inceleyecek ve arızayı tespit edecektir. Daha sonra, arızanın giderilmesi için gerekli olan işlemler yapılacaktır. Ayrıca, IQOS cihazınızın garanti süresi içinde olması durumunda, üretici tarafından sağlanan garanti hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Tütünü yakmadan ısıtma yöntemi ile birlikte avantaj sağlayan seçeneklerin, sağlık açısından önemi ve avantajları bilinmektedir. Bununla birlikte ihtiyaç duyduğunu zaman size yardımcı olacak olanı ıqos elektronik sigara kullanmak keyfini daha uzun süreli olarak avantajlı bir şekilde ortaya çıkarmaktadır.

[/ux_text] [accordion] [accordion-item title=”IQOS 3 ve IQOS 3 Duo Sıfırlama (Resetleme)”]

IQOS 3 ve IQOS 3 Duo Sıfırlama (Resetleme)

IQOS cihazlarını sıfırlama yani resetlemek oldukça kolaydır. Ancak, sürekli tekrarlanması cihazı tamamen kullanım dışı olmasına sebep olabilir. Sıfırlama için aşağıda ki adımları uygulayarak IQOS cihazınızı sıfırlayabilirsiniz.

 1. Holder Tutucuyu şarj kutusuna koyun.
 2. Şarj kutusunun kapağını kapatın.
 3. Cep şarj cihaz kutusu kontrol düğmesini 10 saniye basılı tutun
  • Cep şarj cihazı ışıkları yanıp söndükten sonra kapanacaktır.
  • Kontrol düğmesini 10 saniye basılı tutun
 4. 10 saniye geçtikten sonra, kontrol düğmesini bırakın
 5. Biraz bekleyin.
 6. Cep şarj cihazı güç düğmesine bir kez basın.
  • Cep şarj cihazı ışıkları açılacak ve sonunda normale dönecektir.
[/accordion-item] [accordion-item title=”IQOS Garanti Koşulları ve Değişim Hakkında”]

Cihazınızı sıfırladıktan sonra yüksek oranda cihazın çalışmasında bir problem olmaz ve büyük oranda cihazlarınız çalışır. Ancak yine de kırmızı ışık uyarısı ya da şarj etmeme sorunu yaşıyorsanız. Cihazı 1 saat kadar holder içerisinde iken şarj edin. Orijinal IQOS şarj kablosu kullanın, cihazın düşmediğine ya da suya temas etmediğine emin olun. Cihazın düşmesi, darbe alması ya da suyla temas etmesi cihazın arızalanmasına sebep olabilir.

[/accordion-item] [accordion-item title=”IQOS Teknik Servisinde Ne Tür İşlemler Yapılıyor?”]

Türkiye’de bu cihaz ya da diğer ESigara markaları için resmi servis hizmeti ya da Garanti mevcut değildir. 1 yıl ya da 2 yıl cihaz garantisi verenler, insanları yanıltmakta ve hiç bir samimi bir tarafı olmadığı gibi etik bir yaklaşımda olmadıkları için bu kişi ya da sitelere kesinlikle itibar etmemenizi önemle hatırlatmak isteriz.

Elit grup olarak sitemizde ürünlerin orijinal olduğuna dair garanti sunuyor ve ürünün orijinal olmadığını kanıtlamanız halinde koşulsuz şartsız orijnal ürün ile değişimini sağlamayı taahhüt ediyoruz. Bu noktada sitemizde yer alan tüm ürünler orijinal, kapalı kutu ve jelatinli olarak müşterilerimize ulaştırmayı sağlamaktayız.

[/accordion-item] [/accordion]

En çok karşılaşılan IQOS elektronik cihazların ısıtıcı kırılması ve kırmızı ışık ve her türlü problemini gidermekteyiz. Profesyonel IQOS cihazların bıçaklarının  seramik bir maddeden yapılması sonucu kırılabilmektedir. Bu sorun birçok kullanıcının başına gelmektedir. Hızlı iqos servisimiz ile cihazlarınızın ısıtıcılarını değiştiriyoruz.

Profesyonel IQOS Tamir ve onarım merkezinde kırılan ısıtıcıların değişimini yapmaktayız.

Sepette ürün yok.

Sohbet Et
Yardımamı ihtiyacın var?
Merhaba
Size nasıl yardım edebilirim?