• ÜCRETSİZ KARGO

  500 TL üstü
 • HIZLI İADE

  30 gün içinde
 • %100 GÜVENLİ

  Online Alışveriş
 • UYGUN FİYAT

  Garantisi

IQOS CİHAZ

IQOS HEETS

IQOS FİİT

YEDEK PARÇALAR

IQOS NEDİR?

IQOS Kullanıcı Yorumları ve Deneyimler
IQOS, mükemmel elektroniği sayesinde, yanma, yangın, kül veya duman olmadan 350 ° C’ye kadar heets tütün kartuşlarını ısıtmaktadır. Bu, ısıtılmış heets tütün ürünleri gerçek tadını serbest bırakan, tatlandırıcı bir nikotin içeren buhar üretir. IQOS, bir tür “ısı yanmaz” tütün ürünüdür.

IQOS, tütünü yakmak yerine ısıtan, çığır açan yeni bir ısıtmalı tütün cihazıdır. Bu, tütünün yakılmasıyla oluşan zararlı maddelerin çoğunu en aza indirir. Tütün, tütün gerçekten tutuşmadan buharı içinize çekebileceğiniz bir sıcaklığa kadar ısıtılır. iqos iluma prime fiyat ile birlikte kullanılan minyatür tütün çubuklarıdır. Küçük sigaralara benziyorlar ve çok çeşitli tatlara sahipler.

IQOS 3 Duo Kullanıcı Yorumları

IQOS incelememiz, şu anda piyasadaki en sıcak ısıtan yakmayan cihazlardan birine derinlemesine bir bakış sağlamak için burada: IQOS 3 Duo. Isıtmalı tütün Birleşik Krallık’ta hızla popülerlik kazanırken, IQOS nikotin deneyimi sunar
Piyasada o kadar çok sigara bırakma ilacı varken, hangisinin sizin için doğru olduğunu bilmek zor olabilir.  Size yardımcı olmak için bu inceleme, IQOS 3 Duo’nun özelliklerini, nasıl göründüğünü ve ayrıca bir IQOS cihazının sigarayı bırakmanıza yardımcı olup olmayacağına karar vermenize yardımcı olacak lezzet seçeneklerini kapsayan tüm önemli yönlerini ele alacaktır.

IQOS ILUMA TEREA Kullanımı
TEREA ile kullanılan ıluma cihazların fiyat ve özellikleri,  aynı zamanda elektronik holderı şarj etmek için bir şarj aleti ile birlikte gelir. Isı yanmayan ürünler elektronik sigaralardan (e-sigara) farklıdır, çünkü bu ikincisi genellikle nikotin içeren bir sıvıyı ısıtır ve buharlaştırır.

HEETS SİGARA, birkaç yıldır ısıtmalı tütün teknolojisinin ön saflarında yer alıyor ve PMI’nin bu mükemmel zarar azaltma ürününü sürekli olarak yenilediğini görmek harika. Isıtılmış tütün cihazları, tütünü yakmak yerine ısıtır. Sigara içen kişinin sağlığına verilen zararın çoğu yanan tütünün dumanını solumaktan kaynaklandığından, bu cihazların tütünü geleneksel şekilde yakmaması, kişinin sağlığına çok daha az zarar verdiği anlamına gelir.

Sepette ürün yok.

Sohbet Et
Yardımamı ihtiyacın var?
Merhaba
Size nasıl yardım edebilirim?